KIA EV9 SUV 160 kW #2

KIA EV9 SUV 160 kW #2

1 200 000 Kčoperativní leasing od 12 000 Kč
2024, SUV

EV9 je koncipováno tak, aby vás dovezlo dále, a to ve všech ohledech. Těšit se můžete na delší trasy, větší nabídku místa a potěšení z hladké a vyvážené jízdy. Dlouhý rozvor a plochá architektura podvozkové platformy E-GMP (Electric Global Modular Platform) se promítla do velkorysé nabídky místa pro celou posádku s pohodlím na úrovni luxusního salonku. Revoluční podvozková platforma E-GMP zároveň přináší sportovní jízdní schopnosti a pozoruhodný dojezd při stabilní a tiché jízdě vysokou rychlostí.

EV9 je k dispozici se dvěma různými elektrickými pohony ve dvou různých výbavách, abyste mohli zvolit takové provedení, které dokonale odpovídá vašim potřebám a životnímu stylu.

  • 5 dveří
  • Automat
  • Asistent
  • Další konfigurace

V této chvíli již zřejmě víte, jaké přednosti nové EV9 nabízí. Věděli jste však, že si tento vůz můžete přizpůsobit vlastnímu vkusu? Nezáleží na tom, zda toužíte po ještě vyšší flexibilitě, praktičnosti nebo stylových detailech odrážejících vaši osobnost – ve všech případech máme k dispozici širokou nabídku účelných prvků příslušenství k naplnění vašich tužeb po ještě širších možnostech.

Jedeme nahoru